PLATFORMA MK24

Centrum Rachunkowe Twój Księgowy udostępnił swoim klientom rachunkowym nową funkcjonalną platformę komunikacyjną Mójksięgowy24. Jest to nowoczesny , funkcjonalny panel klienta, dzięki któremu znacznie usprawnia się komunikacja pomiędzy Centrum Rachunkowym Twój Księgowy, a klientem. Funkcjonalność panelu spełnia oczekiwania nie jednego podatnika, zarówno pod względem własnych potrzeb, jak i potrzeb wspólnych z Centrum Rachunkowym. Platforma posiada bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i udostępniana jest klientom Centrum Rachunkowego Twój Księgowy bez żadnych dodatkowych opłat.

Pierwszoplanową korzyścią dla naszych klientów jest nowoczesna, ulepszona, opcja fakturowania , z nową szatą graficzną, w której są dostępne m.in.następujące funkcje :

  • dostosowanie numeru faktury do własnych potrzeb
  • umieszczenie logo własnej firmy na fakturze
  • błyskawiczne i automatyczne wprowadzanie klienta po numerze NIP
  • odhaczanie nieuregulowanych należności
  • monitorowanie należności z przekroczonym terminem
  • wysyłanie do kontrahenta przypomnienia o płatności faktury

Korzystanie z funkcji fakturowania jest bardzo praktyczne i wygodne. Faktury można wystawiać w dogodnym przez siebie miejscu, bez instalacji oprogramowania

Kolejnym elementem nowoczesnej platformy, są aktualne i archiwalne informacje finansowe firmy. Po zalogowaniu klient może sprawdzić stan kosztów, przychodów, wynik swojej firmy w poszczególnych miesiącach oraz rozliczenie podatku vat i pit.

Informacje o zobowiązaniach budżetowych (podatki, zus, pfron) klient otrzymuje za każdym razem w powiadomieniu e-mailowym oraz sms-owym. Po zalogowaniu wszystkie budżetowe zobowiązania do zapłaty są wykazane w sposób zrozumiały i czytelny, dzięki czemu klient zlecając przelew unika popełnienia błędu. Po zapłaceniu podatków/zus klient odhacza uregulowane zobowiązanie, a Centrum Rachunkowe otrzymuje o tym powiadomienie.

Nowa platforma zapewnia perfekcyjną komunikacje pomiędzy klientem a Centrum Rachunkowym Twój Księgowy. Po zalogowaniu klient ma dane do szybkiego kontaktu z księgową która go obsługuje z działu księgowości, jak i kadrową z działu kadry/płace/zus. Obie strony mają doskonały dostęp do wysłania komunikatów, a każdy plik wsadzony do platformy połączony jest z automatycznie wysłanym powiadomieniem do drugiej strony.

Nowoczesna platforma Mójksięgowy24 pozwala na dostęp do finansów firmy przez 24h.

Dzięki temu klienci Centrum Rachunkowego Twój Księgowy znacznie optymalizują kontakt oraz czas dojazdu do naszego biura. W najbliższym czasie zostanie uruchomiona dodatkowo aplikacja mobilna Mójksiegowy24, dzięki której klienci w błyskawiczny sposób będą mogli m.in. wystawić fakturę na smartfonie, zobaczyć podatki/zus, zrobić zdjęcie dokumentu i przesłać go na platformę

 

Logowanie do nowej platformy: https://centrumrachunkowe.mojksiegowy24.pl

Logowanie do poprzedniej platformy: LINK

 

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!
MOŻEMY BYĆ RÓWNIEŻ TWOIM KSIĘGOWYM!

 

 

logo-rekomendacji-IBRwP  mini

baner-rabaty

News Facebook

B.U.F.R. "Twój Księgowy" informuje, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej Polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.